فهرست بستن

تشک های جاذب جهت رفع آلودگی نفتی و روغنی

sorbent pads,پد جاذب مواد نفتی و شیمیایی، پد جاذب نفتی، پد جاذب نفتی و شیمیایی خرید،قیمت و ارسال سریع پدجاذب نفتی و روغن صنعتی

تشک های جاذب

دانلود کامل مقاله

عکس های مرتبط

چکیده مقاله تشک های جاذب :

این نکته که جامعه ای پایدارتر بسازیم در سطح جهانی ضروری است. بخشی از تلاش برای دستیابی به این هدف شامل یافتن راه حل سازگار با محیط زیست برای موادی  است که ما از آن ها  استفاده می کنیم از جمله مواد موجود در وسایل نقلیه ماننده اتومبیل. این تحقیق  متمرکز است در مورد یافتن یک راه حل پایدار برای  پایان عمر تایرها از طریق بازیافت مواد  و تبدیلشان به محصولات مفید؛ در این مورد از تشک های جاذب روغن ونفت برای رفع آلودگی  گرانوله لاستیک کاربردی می باشد.

این تحقیق به دو قسمت تقسیم می شود یک بخش به بررسی گسترده روش های مربوط به رفع آلودگی های روغنی و نفتی به کمک تشک های جاذب و روشهای انجام آن و به بررسی خصوصیات گرانول لاستیک و مشاوره با کارشناسان وآژانس های درگیر عملیات مقابله با آلودگی های نفتی و روغنی در سوئد می پردازد که بیشتر توسط روش های فیزیکی انجام می گیرد مانند استفاده از بوم ها  برای جذب مواد روغنی و نفتی از روی آب و دیگر جاذب ها در محل های خشک . بخش دیگر که شامل تست های آزمایشگاهی میزان جذب و مشخصات خواص گرانول  لاستیک در دانشگاه کالج بوروس (HB)  می باشد و این تست ها بر روی انواع مختلف مشتقات نفتی و روغنی صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ArabicEnglishPersian