فهرست بستن

پد جاذب نفتی

پد جاذب نفتی

پد جاذب نفتی تولیدات شرکت پایش و سفارش بصورت عمده

sorbent pads,پد جاذب مواد نفتی و شیمیایی، پد جاذب نفتی، پد جاذب نفتی و شیمیایی خرید،قیمت و ارسال سریع پدجاذب نفتی و روغن صنعتی
پدجاذب مواد نفتی
جاذب مواد نفتی

پد جاذب نفتی برای جذب یا پاک کردن روغن و فرآورده های نفتی طراحی شده اند. این پدها معمولاً برای نشت یا نشت آب مؤثر نیستند، اگرچه برخی از آنها می توانند آب را کنترل کنند. بسیاری حتی آب را دفع می کنند. اما وقتی نوبت به سایر مایعات مبتنی بر روغن می رسد، شما را تحت پوشش قرار می دهند

شرکت پایش منبع مستقیم جهت خرید انواع پد جاذب نفتی ، پدجاذب نفتی و شیمیایی است. سایر محصولات این شرکت شامل تشک جاذب نفتی ، تشک جاذب شیمیایی ، انواع اسپیل کیت یا کیت های جاذب مواد نفتی و شیمیایی ، بوم جاذب ، جوراب جاذب مواد نفتی و شیمیایی و رول های جاذب میباشد. این شرکت با تجهیزات پیشرفته و بروز جهانی و با توان اجرایی بسیار بالا و نیروی انسانی کارآزموده و متخصص میتواند در اسرع وقت نیازهای صنعت شما را مرتفع نماید.

پدهای جاذب نفتی چیست؟
پد های نشت روغن به اندازه کافی جاذب هستند که می توانید از آنها برای جذب موثر نشت در تجهیزات نشت کننده استفاده کنید تا زمانی که بتوان آنها را سرویس کرد. بر خلاف انواع دیگر محصولات جاذب نشت، برای تمیز کردن نشت آب نیازی به خیس کردن پدهای جاذب در آب ندارید.

پد های های نشت از چه چیزی ساخته شده اند؟
رول ها و پدهای جاذب برای پوشاندن کف های مرطوب، نشت و چکه ها و تمیز کردن ریزش ها طراحی شده اند. بیشتر تشک ها از پلی پروپیلن یا سلولز ساخته می شوند. این مواد برخلاف مقوا یا گلوله های سفالی، مایع را بدون کمک به آشفتگی اصلی حفظ می کنند.

محصولات مرتبط

ArabicEnglishPersian